Word kind-ambassadeur bij Spieren voor Spieren!

Let op. Dit is een ouder bericht. Het kan zijn dat de inhoud niet meer actueel is.

1 juli 2024 Spieren voor Spieren
Kinderen op sportveld

Spieren voor Spieren is op zoek naar nieuwe kind-ambassadeurs! Heb jij een spierziekte én ben je jonger dan 18 jaar? Dan is dit jouw kans om deel uit te maken van iets wel heel bijzonders.

Als kind-ambassadeur bij Spieren voor Spieren maak je deel uit van een exclusieve groep kampioenen. Jonge superhelden die spierziekten op de kaart zetten. En ook: heel veel mooie dingen doen. Samen. Zo is de jaarlijkse Spieren voor Spieren dag écht de leukste dag van het jaar. En jouw favoriete topsporter ontmoeten of een (sportief) evenement bijwonen? Dat maak je niet zomaar mee.

Als kind-ambassadeur ben je een echte winnaar die laat zien wat het betekent om met een spierziekte te leven. Je verspreidt bewustzijn, helpt bij het inzamelen van geld en toont de wereld jouw kracht.

De kind-ambassadeurs zijn voor Spieren voor Spieren hun directe lijn met de – soms harde – werkelijkheid. Dankzij de kind-ambassadeurs kunnen zij hun werk nog beter doen. Meld je aan via www.spierenvoorspieren.nl Deze link opent in een nieuw tabblad. Eerst nog een vraag? Stuur dan een mailtje naar spieren(at)spierenvoorspieren.nl Deze link opent in een nieuw tabblad.

Laatste nieuws en ontwikkelingen

Terug naar het overzicht